نتایج جستجو برای عبارت :

انتظارات ما

با توجه به رصد بازار به نظر می آید انتظارات تورمی دوباره در اقتصاد در حال شکل گیری است! افزایش خزنده نرخ دلار در بازار و ظهور خریداران پرقدرت در بازار فولاد از نشانه های این انتظارات است. سابقه نشان داده که همیشه بازار فولاد ، میلگرد و مقاطع فولادی به عنوان یک بازار پیشران ، انتظارات تورمی را در خود به نمایش گذارده است. برخی اصلاحات احتمالی بودجه سال ۹۹ را در شکل گیری تورم موثر می دانند ، طیفی روشن بودن موتور نقدینگی را و برخی استمرار کسری بو
بسم الله 
نوشتاری که پیش رو دارید بیان برخی انتظارات و توصیه های امام حسن مجتبی(علیه السّلام) است به امت اسلامی بخصوص شیعیان و کسانی که خواهان دستیابی به هدایت الهی و صراط مستقیم هستند. با هم این مطلب را که از سایت تبیان انتخاب شده، از نظر می گذرانیم.1- خدا محوریاز مهمترین انتظاراتی که تمام انبیا و اولیا از بندگان خدا، داشته اند و دارند این است که مردم در کارها و رفتارها خدا محور باشند و رضایت الهی و خداوندی را در تمام امور، محور و اساس قرار ده

*معنی ازدواج و تعهد
*تعیین و روشن کردن اهداف بلند مدت در زندگی
*انتظارات متقابل از همسر 
*سلسله مراتب زندگی 
*آیا شما تمایلی به داشتن فرزند دارید و اگر تمایل دارید چه تعداد 
*وضعیت مالی و درآمد در زندگی
والدین و اقوام و ارتباط با آنها
*انتظاراتی که از نقش جنسیتی خود و همسرتان دارید.
*مسائل جنسی و انتظارات طرفین از این رابطه.
*نحوه حل و فصل تعارضات مهم
*اعتقادات و زندگی معنوی.
*توافق در زمینه روابط خارج از محیط خانوادگی
✳️ به‌ندرت پیش مى‌آید که ما بیش از حدِّ توقع و انتظار خود موفق شویم، بنابراین بهتر است که انتظار بهترین‌ها را داشته باشیم. 
✅ انتظارات ما به‌تنهایى، واقعیت را به‌وجود نمى‌آورند؛ بلکه در واقع جهت را براى آن تعیین مى‌کنند.
⁉️ همین امروز، همین هفته و همین ماه انتظار داریم چه چیزى را به‌دست آوریم؟ 
⁉️ انتظار داریم مردم در مورد ما چه بگویند؟ 
✅ انتظارات، اعمال ما را راهنمایى مى‌کنند و زمانى که از انتظارات خود کاملا آگاهیم، مى‌توانیم
محموباقر حسنوند روانشناس و مشاور خانواده ، درباره رفتارهای کودکان براساس ترتیب تولد اظهار کرد: رفتار والدین با نخستین فرزند متفاوت است و نگرش ها، انتظارات، مهارت های فرزندپروری و نگرانی های والدین در فرزند اول فرق دارد.
این روانشناس گفت: والدین در به دنیا آمدن فرزند اول تجربه کافی ندارند به همین دلیل پیش از تولد فرزند خود برای تربیت فرزندشان ایده آل فکر می‌کنند در نتیجه سطح انتظارات از کودکشان بالاست.
ادامه مطلب
کار هست اما برای کسی که سطح توقع و انتظارش رو پایین بیاره. شغل هست برای کسی که همت و پشتکار به خرج بده و در مسیرش و انتخابی که انجام میده ثابت قدم باشه.

بزرگ ترین عامل بیکاری انتظارات و توقعات ماست، ان هم انتظارات یک طرفه. می خواهیم بدون تلاش و زحمت، بدون درد سر درآمد آن چنانی داشته باشیم.
بله اگر توقعات را پایین بیاوریم اگر حاضر شویم به خود زحمت دهیم و تلاش را متقبل شویم بی نهایت مشغله و کار وجود دارد. کافیست خود را از اسارت فکر و اسارت محدود فک

شبکه اجتماعی دانش آموزان (شاد) چیست؟
شبکه اجتماعی دانش آموزان (شاد) به‌منظور ساماندهی آموزش مجازی دانش آموزان در وزارت آموزش‌وپرورش طراحی و پیاده‌سازی شده است. زیرساخت اجرای این طرح، استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی است که یک رابط کاربری ساده جهت اتصال به پیام‌رسان و احراز هویت مدیر، معلم و دانش‌آموز، طراحی‌شده است و برگزاری کلاس‌های برخط و غیر برخط مبتنی بر تبادل پیام و محتوا در گروه‌هایی به نام کلاس‌های مدرسه در بستری ایمن و به‌
در ادامه رشد قیمت ها در بورس تهران و با احتساب رشد دیروز در شاخص کل، بازدهی بورس تهران از ابتدای سال تا دیروز، نزدیک به 100 درصد رسید. رقم دقیق، 99.7 درصد است. این در حالی است که هنوز ورود نقدینگی به بازار ادامه دارد. اکنون شاخص کل به محدوده 356000 واحدی رسیده است و راهی تا رسیدن به مقاومتی که قبلا اعلام کرده بودم، ندارد. از سوی دیگر، در آستانه ارسال گزارش های ماهانه و همچنین ارسال گزارش های 9 ماهه شرکت ها هستیم. انتظار مثبت از گزارش ها، یکی از دلایل ا
انجام این موارد را در تست بازی ها فراموش نکنید!
صنعت بازی و بازی سازی چه برای موبایل ها ، رایانه ها ، کنسول ها و موارد دیگر یک صنعت چند میلیون دلاری به حساب می آیند. تست بازی های ویدئویی یکی از جذاب ترین مشاغل در هر حرفه ای است. بنابراین ، تست بازی های سطح بالا در خارج از کشور بسیار حائز اهمیت است.
یک بازیی که بخوبی تست و اجرا میشود نه تنها انتظارات بازیکنان را برآورده میکند بلکه فراتر از انتظارات بازیکنان نیز است ، بنابراین چالش های زیادی د
انتظارات از انتخابات دوم اسفند
دوم اسفندماه یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود و به رغم آنکه بازنگری قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۶۸ تا حدودی نظام سیاسی کشورمان از پارلمانی به ریاستی تغییر کرد، اما این بدان معنا نیست که قوه مقننه و مجلس شورای اسلامی فاقد هرگونه جایگاه و نقش اساسی در حاکمیت کشور باشد. در ساختار کنونی هرچند رئیس‌جمهور و به‌طورکلی قوه مجریه سکان‌دار اصلی اجرا در کشور است، اما نقش تقنینی و از آن
قبل از انجام هرگونه کار به شما پیشنهاد می کنیم ابتدا سطح انتظار خود و توقعات اعضای خانواده را لیست کنید، مثلا انتظار شما از انتهای کار یک بازسازی ساختمان رویایی چیست؟ دوست دارید خانه شما چه خصوصیاتی داشته باشد؟ دوست دارید منزلتان بزرگتر به چشم بیاید؟ دوست دارید محیطی گرم داشته باشید؟ دوست دارید از ابتدا محیط شما المان های سبک خاصی را دنبال کند؟ پس در ابتدا سبک مورد علاقه و انتظارات خود را لیست کنید.منظور از انتظارات در بحث دکوراسیون و باز
قبل از انجام هرگونه کار به شما پیشنهاد می کنیم ابتدا سطح انتظار خود و توقعات اعضای خانواده را لیست کنید، مثلا انتظار شما از انتهای کار یک بازسازی ساختمان رویایی چیست؟ دوست دارید خانه شما چه خصوصیاتی داشته باشد؟ دوست دارید منزلتان بزرگتر به چشم بیاید؟ دوست دارید محیطی گرم داشته باشید؟ دوست دارید از ابتدا محیط شما المان های سبک خاصی را دنبال کند؟ پس در ابتدا سبک مورد علاقه و انتظارات خود را لیست کنید.منظور از انتظارات در بحث دکوراسیون و باز
در برخی از مراحل مصاحبه کاری ، در خصوص انتظارات مربوط به حقوق و دستمزد از شما سؤال خواهد شد – یعنی انتظار دستمزد شما از این شغل چه میزان است. یکی از سوالاتی که بسیاری از کارجویان در مواجهه با آن با مشکل مواجه می شوند سوال در مورد حقوق و دستمزد در مصاحبه کاری است.
دلایلی متعددی وجود دارد که کارفرمایان این سوال را می پرسند. در اکثر موارد ، شرکت محدوده پرداختی مشخصی را برای موقعیت شغلی تعیین کرده است. آنها می خواهند مطمئن شوند که انتظارات شما با
من.
دختری در ابتدای خلق قشنگترین رویاهای از دست رفته اش...
چند وقتی میشه یه اشفتگی تمام دنیای درونی ام را پر کرده و وقتی می گویم چند وقت. منظورم چند روز یا چند ماه نیست. منظورم چندساله!!!
بذارید رک حرف بزنم. میخوام از سدی حرف بزنم که بین من و رویاهام قرار گرفت. از غول بی شاخ و دم کنکور که حال بدو انداخت تو وچودم
وقتی در تضاد با دنیای درونیت باشی. یعنی تو واقعیت زندگیتو میبازی. یعنی دلت یه چیزی میگه ولی عمل تو با انتظارات بقیه هماهنگ تره
و حالا بزرگت
درمان خجالت و کشف چگونگی راه‌های از بین بردن خجالتکمک شایانی به ما می‌کند تا بتوانیم بر احساسات خود غلبه کنیم و در موقعیت‌ها خجالت زده  نشویم. خجالت کشیدن یکی ازهیجانات خودآگاه انسان است. این هیجان معمولا به این دلیل ایجاد می شود که فرد احساس می‌کند نتوانسته است آن گونه که انتظارداشته در یک جمع ظاهر شود یا آن گونه که شایسته بوده رفتار کند. البته علاوه بر انتظارات فرد از خود، شرایط فرهنگی و انتظارات اجتماعی نیز در میزان احساس خجالت افراد
سیلیکون تک یک شرکت نرم افزاری است که با متخصصین با تجربه و متعهد در راه رسیدن به آرزوهای شما و یا بهبود کسب و کار شما همواره همراه شما خواهد بود.  درک عمیقی از ایده ها ، الزامات و انتظارات شما و پیاده سازی با بالاترین استانداردهای کیفیت و توسعه محصول یا بازارکار محصول می باشد. هدف یک نتیجه استثنایی است
۱- کمتر انتظار داشته باشید و بیشتر از شریک زندگی خود کسب کنید
بسیاری از مردم بر این باورند که تضاد داشتن، ضعف است. اربوچ می گوید: چنین باوری واقعا نا امید کننده است. نا امیدی زمانی شکل می گیرد که انتظارات یک شریک برآورده نشود.
زوج های شاد انتظارات واقع گرایانه دارند، هم در مورد روابط کلی و هم در مورد رابطه آن ها به طور خاص. به عنوان مثال، در کتاب خود، ۱۰ مورد از افسانه های رایج میان زوج ها را کشف کرد. یک افسانه این است که زوج های سالم هیچ گاه درگی
سازمان‌های تولیدی یا خدماتی، میزان رضایت مشتری را به عنوان معیاری مهم برای سنجش کیفیت کار خود قلمداد می‌کنند و این روند همچنان درحال افزایش است. اهمیت مشتری و رضایت او چیزی است که به رقابت در سطح جهانی برمی‌گردد. رضایت مشتری، احساس یا نگرش مشتری نسبت به یک محصول یا خدمت بعد از استفاده از آن است. به عبارتی لذت بردن یا مشمئز شدن خریدار نسبت به عملکرد محصول و خدمات پس از مقایسه عملکرد (یا نتیجه حاصل از عملکرد) محصول یا خدمات خریداری شده در مقا
سازمان‌های تولیدی یا خدماتی، میزان رضایت مشتری را به عنوان معیاری مهم برای سنجش کیفیت کار خود قلمداد می‌کنند و این روند همچنان درحال افزایش است. اهمیت مشتری و رضایت او چیزی است که به رقابت در سطح جهانی برمی‌گردد. رضایت مشتری، احساس یا نگرش مشتری نسبت به یک محصول یا خدمت بعد از استفاده از آن است. به عبارتی لذت بردن یا مشمئز شدن خریدار نسبت به عملکرد محصول و خدمات پس از مقایسه عملکرد (یا نتیجه حاصل از عملکرد) محصول یا خدمات خریداری شده در مقا
شاخص کل بورس تهران در آستانه ورود به کانال 400000 واحدی قرار گرفته است. همچنان در دیماه پر نوسان قرار داریم و این نوسانات تا زمان ارسال گزارش های فصلی ادامه خواهد داشت. در حقیقت، این گزارش ها میتوانند ادامه روند بازار را مشخص کنند. اما نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که، خود من انتظار ندارم که گزارش های 9 ماهه خوبی داشته باشیم. البته نه اینکه گزارش ها بد باشند. بلکه چیز خاص و فوق العاده ای هم در گزارش ها نیست. حتی ممکن است که میزان در
محققان با استفاده از تجیهزات نجومی موسسه فناوری کالیفرنیا یک سیستم ستاره کوتوله سفید دوتایی کشف کرده‌اند که ۸ هزار سال نوری از ما فاصله دارد.این دو ستاره مرده هر ۷ دقیقه‌ یک بار به دور یکدیگر گردش می‌کنند.
این گردش، دومین گردش سریع میان ستاره های دوتایی کوتوله سفید است که تاکنون رؤیت شده است.ماده تشکیل دهنده کوتوله‌های سفید به اندازه‌ای به هم فشرده‌است که یک فنجان از آن صدها تن وزن دارد. کوتوله‌های سفید که تعدادشان در کهکشان ما نسبتاً
نسبت P/E
نسبت P/E در یک شرکت به معنای انتظارات سرمایه‌گذاران از بازدهی آینده آن شرکت است؛ مثلا اگر شرکتی P/E پنج داشته باشد، یعنی انتظار داریم بازدهی آینده آن نزدیک به بهره سپرده‌های بانکی و حدود ۲۰ درصد باشد. نسبت P/E پنج همچنین نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاری در این شرکت پس از پنج دوره سودآوری، می‌تواند اصل سرمایه‌ را بازگرداند.
نیل مُرد،
تو نمیر!
نیل بخاطر انتظارات فراتر از توانش مُرد
تو بخاطر توان فراتر از انتظاراتت نمیر...
نیل نتوانست پدرش را نزید!
نیل انتخاب کرد پدرش را.... بزید؟!
نه! هیچ‌کدام را نزیست..
تو خودت را بزی...
تو باش!
خودت باش
نمی‌توانی بقیه را زندگی کنی!!
ولی خودت را زیستن را
بخاطر سختی شرایطت،
بخاطر انتظارات زیاد،
حتی بخاطر پدر و مادرت
فراموش نکن
خودت را زیر پایت نگذار....
وقتی اصیل شدی،
همه متوجه خواهند شد
که هیچ‌چیز ارزش میرایی تو را نداشت....
حتی خودشان!
ذهنم شلوغه... می خوام بیشتر بخونم و بیشتر بنویسم! اگه بذارند !
امشب داستان سونیا از یودیت هرمان رو خوندم...
قراره یکی از داستانهام رو ادیت کنم... امروز توی کلاس خوندم...
کارهای روزمره و نق نق و انتظارات اطرافیان وقت و تمرکز برام نمیذاره...
هر روز یه خبریه و یه کارهایی پیش میاد ... نمیذارن تمرکز کنم...
گاهی دلسرد میشم از همه چی ... گاهی هم دلم گرم میشه که همه چی درست میشه ... باید بنویسم... باید امیدوار باشم...
نمی دونم...
به نام خداوندی که انسان را بیهوده خلق نکرده است
دوستان و همراهان همیشگی من سلااااام ❤ امیدوارم که آرزوهاتون تبدیل به واقعیت بشه. 
به نظر شما انتظار خوبه یا بد؟ اصلا مگه میشه کسی تو این دنیا باشه و منتظر نباشه؟ تا حالا شده به انتظارات خودتون توجه کنین؟ مهم و غیر مهم رو از بیخودی و اصلی جدا کنین؟
این سوالا الان یهویی اومد تو ذهنم و گفتم با شما به اشتراک بزارم. دوستان عزیزم زندگی آدما رو انتظار می‌چرخه میگی نه نگاه کن...
ادامه مطلب
در دوازدهم بهمن ماه، سالروز ورود پرخیر و برکت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی ایران، زنگ انقلاب به صدا درآمد.در مراسم صبحگاه، جناب آقای حسینی به تبیین اندیشه های امام و روشن سازی انتظارات و وظایف نوجوانان دانش آموز در حفظ و پاسداری از این آرمان ها پرداختند‌
انتظارات بیماران از درمان ارتودنسی متفاوت
است.
این انتظارات می تواند بهرمندی آنان را از درمان و عوامل بعدی مانند
نتیجه درمان ، رضایت و همکاری در طول درمان و انطباق را تحت تاثیر قرار دهد. همچنین روش های مختلف این درمان مثل ارتودنسی
نامرئی و ارتودنسی
متحرک انتظارات بیمار را برای بهبود و زیبایی بیشتر چند برابر میکند.
درمان ارتودنسی به یک همکاری طولانی مدت بین بیمار و ارتودنتیست نیاز
دارد.
بنابراین بیماران باید در انتخاب یک متخصص ارتودنسی د
این همه ما به زمین و زمان گیر دادیم، شما هم کمی به من گیر بدهید.
هر نظری درباره من و این وبلاگ دارید فقط به صورت ناشناس پای این پست بنویسید، قول می‌دهم آی پی هیچ کس را چک نکنم.
انتظارات شما از یک طلبه مجازی‌ چیست؟ چطوری بنویسم و به چه موضوعاتی بپردازم؟ اصلا ننویسم؟ مشکل زبونمه؟
سعی کنید بدون نظر ناشناس از این جا نرید.(راستی اصلا توی ناشناس آی پی ثبت نمیشه :/)
️ در رابطه با تورم دو عامل اثرگذاری بیشتری دارند، عامل نخست رشد نقدینگی است که رشد نقدینگی سال 98، تا اینجای سال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، افزایش پیدا کرده است. رشد نقدینگی با تاخیر، نهایتاً روی قیمت‌ها تاثیر می‌گذارد و باعث افزایش سطح عمومی قیمت‌ها می‌شود. بنابراین عامل اول در ایجاد تورم، نرخ رشد نقدینگی است.
✏️ عامل دوم که خیلی مهم است، بحث تقاضا برای پول است که بیشتر تحت تاثیر انتظارات تورمی قرار می‌گیرد. یعنی وقتی مردم انتظا
در چند سال گذشته اغلب مردم تنها به درست کردن دندان هایشان اکتفا می کردند اما انتظارات اجتماعی در حال افزایش است امروزه انتظارات مردم از یک متخصص ارتودنسی خیلی بیشتر از چگونگی درست کردن دندان های جلو است آنها می خواهند فک ها و دندان هایشان با سایر اجزای صورتشان تناسب داشته باشد.
هدف همه افرادی که به درمان ارتودنسی رو می آورند لبخند زیبا درتناسب با سایر اجزای صورتشان است اما حفظ تناسب چهره افراد تنها با موارد زیر امکان پذیر است.
کوچکی فک پا
سیگنال خرید امروز را بازدهی 100 درصدی از دست ندهید شما هم برای عضویت و پرداخت به ایدی Frezayatt@ پبام دهید

khabaresobgahi@
تحلیلگران براساس تازه‌ترین پیش‌بینی‌ها انتظار دارند سود شرکت‌ها در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸، حدود ۵/ ۱۲ درصد افزایش یابد. اگرچه از محل تغییر قیمت جهانی کالاهای پایه نظیر نفت، فلزات و محصولات پتروپالایشی انتظار رشد چندانی در سال ۹۹ با میانگین سال ۹۸ نمی‌رود، اما پیش‌بینی رشد ۱۲ درصدی قیمت دلار در سامانه نیما به علت اصلی انتظارات ا
بالاخره انتظارات به پایان رسید
لینک دانلود و تماشای انتقام جویان ۴ با زیرنویس فارسی
روی دانلود کلیک کنید
این فیلم متفاوت از هر فیلم مارول است و شاهکاری جاویدان به شمار می آید
لطفا در نظرات داستان فیلم را لو ندهید
منبع:کانال آپارات DARK GAMER
فیلم‌ها انتظارات ما رو از زندگی بالا می‌برن، سعی می‌کنیم یک چیزی شبیه اون لحظه رو بسازیم ولی واقعیت همیشه ناقص‌تر از چیزیه که تو فیلم دیدیم. «همیشه» واقعا؟
بعد، اون سه ساعت تموم شد و برگشتیم خونه‌هامون؛ فرداش برام نوشت که من از دیروز تا حالا چند بار کشو رو باز کردم، کادو و بقیه وسایل رو نگاه کردم و کشو رو بستم.
و این برام کامل‌تر و قشنگ‌تر از هر سکانسی بود که می‌تونست ساخته بشه.
#هیولا رو دیدیم! نپسندیدیم متاسفانه!خیلی‌ها میگفتن که انتظارات به قدری از کارِ جدیدِ #مهران_مدیری بالاست که سخت بشه این انتظارات رو برآورده کرد.من البته همچنان بسیار امیدوارم که در قسمت‌های بعدی ایده‌ی اصلی #پیمان_قاسم‌خانی خودش رو نشون بده و سریال بترکونه.افتتاحیه‌ی این سریال رو با افتتاحیه‌ی سریال «#این_ما_هستیم Thisisus#» مقایسه می‌کنم و به خودم میگم اون چطور قلابش ما رو گیر می‌اندازه که سه ساله داریم دنبالش می‌کنیم و این چطور شروع
کاشت موی احسان علیخانی در میان افراد مشهور تنها به بازیگران تلویزیون و ستاره‌های سینما محدود نبوده و همه‌ی افرادی که در انظار عمومی ظاهر می‌شوند این روش را انتخاب می‌کنند. ورزشکاران معروف، سیاستمداران، طراحان مد و لباس، موسیقی‌دان‌ها و امروزه حتی بازرگانان معروف، اهمیت مو بر روی ظاهر خود را درک کرده‌اند.

هزینه‌های عمل کاشت موهزینه‌ی دقیق عمل‌ ترمیم مو تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار می‌گیرد. اصلی‌ترین عواملی که می‌توانند بر روی
1️⃣ ویژگی های رفتاری شامل:
تمرکز بیشتری بر فعالیتهای لذت بخش دارند.
از معاشرت با افراد منفی بین و ناراحت پرهیز می کنند.
صبر و حوصله بیشتری دارند.
شوخ طبعند و در شرایط سخت روحیه طنز خود را حفظ می کنند.
بجای عبور از بسیاری موانع، آنها را دور می زنند.
2️⃣ ویژگی های بینشی شامل:
عادت به نگاه مثبت دارند و خوش بین هستند.
اعتماد به نفس بالایی دارند.
توقعات و انتظارات محدودتری از دیگران دارند.
احساس خشم، کینه و انتقام در آنها به سادگی تحریک نمی شود.
6 واژگان عملیاتی تحقیق
رضایت مشتری: احساس یا نگرش یک مشتری نسبت به یک محصول یا خدمت، بعد از استفاده از آن است.
کیفیت خدمات: ارائه خدمات مطابق با انتظارات و نیازهای مشتریان.
گسترش عملکرد کیفیت: روشی جهت تبدیل خواسته ها و انتظارات مشتریان و انتقال آنها به فرایند طراحی محصول یا ارائه خدمات جهت بهبود کیفیت محصول یا خدمت.
خانه کیفیت: ماتریسی که در آن رابطه بین چه ها و چگونه ها مشخص می گردد و هدف از تکمیل آن تبدیل نیازمندی های مشتری به الزامات فنی می
انتظارات غیر منطقی در زندگی زناشویی، عامل خطری ست که به سرعت یک ازدواج را تا مرز جدایی و طلاق پیش خواهد برد. هر فردی از ازدواج انتظاراتی دارد و با دید خودش به زندگی مشترک نگاه می کند. برآورده کردن این انتظارات غیر منطقی که از جمله رایج ترین مشکلات روابط زناشویی به شمار می آیند، توسط همسر میسر نیست. بالا بودن سطح توقعات به مرور زمان باعث ایجاد احساس اضطراب، یاس و افسردگی در شما میشود؛ از طرفی به خشم و عصبانیت در همسرتان منجر میگردد و به پایه ز
یکی دیگه از مسائلی که ناشی از عدم بلوغ من بود
این بود که (هرکسی که هم که مثل من هست، به نظرم باید روی بلوغش کار کنه)
تو جلوی فعالیت بقیه رو بگیری.
یعنی: وبلاگ من رو نخون!
یعنی چی؟!
طرف دوست داره بخونه.
وقتی یه چیزی رو توی وبلاگ مینویسی یعنی ممکنه بخونن.
ولی خب منو بیشتر این میسوزوند که چرا یه نفر باید اصرار کنه که ادرس وبلاگ من رو بگیره
و بعد بگه نمیخونمش نه.
و بعد بخونه یواشکی؟

ولی اینها علامت عدم بلوغه.

اینکه ادم از بقیه انتظارات داشته باشه کل
فیلم‌ها انتظارات ما رو از زندگی بالا می‌برن، سعی می‌کنیم یک چیزی شبیه اون لحظه رو بسازیم ولی واقعیت همیشه ناقص‌تر از چیزیه که تو فیلم دیدیم. «همیشه» واقعا؟

بعد، اون سه ساعت تموم شد و برگشتیم خونه‌هامون؛ فرداش برام نوشت که من از دیروز تا حالا چند بار کشو رو باز کردم، کادو و بقیه وسایل رو نگاه کردم و کشو رو بستم.
و این برام کامل‌تر و قشنگ‌تر از هر سکانسی بود که می‌تونست ساخته بشه.
واقعا که! ازت انتظار نداشتم! تا الان دیگه باید این ها را یادگرفته باشی!
این چه کاری بود کردی؟ دیگه الان ده سالته! هنوز یاد نگرفتی نباید تو خونه بدون دمپایی راه بری؟
هنوز یاد نگرفتی چه طور یه تفریق ساده را انجام بدی؟
هنوز یاد نگرفتی اتاقتا مرتب کنی؟
هنوز یاد نگرفتی ظرف چیزی را که می خوری جمع کنی؟
هنوز یاد نگرفتی؟!
هنوز.....؟!
انتظارات. انتظارات. انتظارات
انتظاراتی که هرچند وقت یکبار به حافظه ی بزرگترها می رسند و از زبانشان بیرون می آیند.
 به چه دل
شرکت سامان خودرو ارک در سال 1394 فعالیت خود را در تبریز آغاز نمود.این شرکت رویکرد ارزش آفرینی برای مشتریان را فلسفه وجودی خودمی داند و تلاش می کند از طریق درک و پیش بینی نیاز ها و انتظارات مشتریان و بهره گیری از فرآیند های نظام مند مکانیزه و تحت کنترل و همچنین پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت، برای مشتریان نوآوری ارزش خلق نماید.در این راستا تمامی محصولات این شرکت منطبق با استاندارد های ملی ایران و خودرو سازان داخلی و خارجی تولید و ارایـه می ش
۱)همانطور که آهن ربا آهن را جذب می کند. ذهن انسان هر آنچه را به سمت خود جذب می کند که انتظار آن را دارد.
انتظارات شما هر آنچه باشند، چه خوب و چه بد در نهایت به زندگی شما جذب می شوند. 
۲)ذهنیت ثروت همه چیز است . 
۳)باورهای درست و غلط
( ان شاالله ادامه ی این مباحث را در کتاب ثروت شو می توانید دنبال کنید.)

. رضایت مشتری [1]
اغلب شرکت ها به سهم بازار خود، بیش از رضایت مشتری توجه می نمایند. این یک اشتباه است، سهم بازار یک نگاه به عقب و رضایت مشتری یک نگاه به جلو است، اگر رضایت مشتری کاهش یابد سهم بازار نیز کاهش خواهد یافت. شرکت ها نیاز به کنترل و بهبود سطح رضایت مشتریان خود دارند، هر چقدر که رضایت مشتری بالا باشد نرخ حفظ مشتری نیز بالاتر خواهد بود.
چهار واقعیت به شرح زیر وجود دارد:
1- جذب مشتریان جدید 5 تا 10 برابر بیش از ایجاد رضایت و حفظ مشتریان موجود
کارتخوان سیار ( بیسیم ) پکس S90 یکی از محبوبترین کارتخوان های سیار موجود در بازار ایران است که در بسیاری از شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. مهمترین قابلیت این کارتخوان سیار مقاوم بودن آن در برابر ضربه و کارکرد بالای آن است.
این کارت خوان با قابلیت اتصال همزمان به پنج حساب تمام انتظارات را برآورده کرده و جای پای خود را در بازار ممحکم نمود.

پرسش
شما کاملاً مبهم است .مشخص نیست که شما به کدام یک از ابعاد آن می
اندیشید. اما معمولاً پرسش در این باب از آن جهت است که آیا پس از ازدواج
عشق باقی می ماند؟  در این خصوص گاهی می گویند که عشق پس از ازدواج پایان
می یابد. این نوع تلقی درست نیست . بستگی به این مسإله دارد که شخصیت افراد
چگونه است و در چه وضعیتی با یکدیگر آشنا شده  و وارد پیمان زندگی مشترک
شده اند.
 هنگامی که مبنای زندگی مشترک دو نفر یک عشق سطحی و زودگذر
باشد، می توان نسبت به ناپای
بشنوید
این تمام روزهای من، و تمام روز من است.
دیگر نخواهم نوشت. می‌دانم که این، عذاب بزرگی‌ست برای کسی که معتاد نوشتن است. من هفته‌ی سوم را می‌خواهم. و تا بدان نرسم، نخواهم نوشت.
بگذار در این آخرین کلماتم - امیدی به رسیدن، به فهمیدن، به چشیدن هفته‌ی سوم ندارم - از تو یادی کنم. همین بس، که مرا، رویای مرا، خواسته‌های مرا، فهم مرا، انتظارات مرا، توانایی مرا، ترس‌های مرا، امید مرا، وجود مرا ربوده‌ای. مرا بی هیچ پایی رها کرده‌ای و می‌گویی برو.
Galaxy S9 یکی از محبوب ترین گوشی های هوشمند در بازار است و
به عنوان یکی از پرچم داران سامسونگ با ویژگی های بسیار زیاد و قوی به
کاربران معرفی و ارائه شد. این گوشی پر زرق و برق دارای صفحه نمایش
bezel-less با پردازنده snapdragon و دوربین دیجیتال هوشمند است. با اینکه
Galaxy S9 خیلی از انتظارات کاربران خود را برآورده کرده است ولی دارای
مسائل و مشکلات کوچک نرم افزاری است که باعث نارضایتی برخی کاربران آن شده
است.
در این مطلب قصد داریم راه حل های را برای رفع مشکلات ا
تصمیم گیری برای مشارکت با آژانس طراحی وب لحظه ای هیجان انگیز برای مشاغل است. شما در حال انجام پروسه "عیب یابی" سایر شرکت ها برای یافتن شرکتی هستید که با دید و نیاز وب سایت شما مطابقت دارد.
اما برای برخی مشاغل، دوره "ماه عسل" به سرعت به پایان می رسد و آنها از تجربه طراحی وب خود به شدت ناامید می شوند. شاید انتظارات برآورده نشود ، یا احساس کنند که این طرح هرگز مطابق آنچه شما در ذهن دارید مطابقت ندارد. به هر دلیلی ، پروژه متوقف می شود و هر دو طرف خود ر
رهبر انقلاب اسلامی در بیانات نوروزی در حرم مطهر رضوی (۱۳۹۸/۰۱/۰۱)، در بیان نحوه مواجهه‌ با دولتهای غربی، با توجه به تجربیات تاریخی، مواردی از انتظارات غلط یا درست از قدرت‌های غربی را متذکر شدند.
نوجوان خامنه‌ای در اطلاع‌نگاشت «از غربی‌ها چه انتظار داریم» این موارد را مرور می‌کند.

به نام خدای مطهره
امروز اولین روزیه که میخوام به عشق پوتت بنویسم.
چند روزی تا شروع ماه مهر و ورود به فصل زیبای پاییز نمونده. و البته اولین سال کاری من. آن هم به عنوان یک معلم. یک فرهنگی. یک شخصی که خیلی خیلی از خودم انتظارات بالا دارم و..

صدالبته که نقش پوتت بسیار پررنگ هستش.. در تمام پیشرفت هام.. خب هدیه ای از جانب خداونده
اینجا خواهم نوشت برای .. به عشق مطهر..
و مطمئنم خاطرات درس عبرت های بسیاری توی خودش داره..
ان شاالله

98/06/23

شهرهای بزرگ همیشه در کانون توجه بوده اند و
انتظارات متعددی از آن ها می رود. یکی از انتظاراتی که از شهرهای بزرگی همچون
تهران که در کشورهای گردشگر پذیر هستند می رود، داشتن هتل هایی در سطح کیفی عالی
است. اگر بخواهیم با مثال تهران ادامه دهیم به جا خواهد چراکه هتل های تهران از
بهترین سطح کیفی در ارائه ی خدمات و تجهیزات برخوردار هستند و همواره به طور روز
افزون در حال ارتقا هستند.
✍️ ازدواج یک پدیده اجتماعی است. بدون تردید انتخاب همسر یکی از مهمترین تصمیم ها در طول زندگی ماست و در حقیقت همه هیجانات، تولید مثل، تربیت نسل آینده، درآمد، مسئولیت، تامین نیازها و چالش های آینده زندگی ما به آن بستگی دارد.
زن و مرد به عنوان مکمل یکدیگر بسیاری از نیازهای روانی- اجتماعی هم را برآورده می کنند. و سه دلیل عشق، مصاحبت و دستیابی به انتظارات و توقعات برای ازدواج مطرح است و توجه به این نکته که هر اندازه انتظارات و توقعات دختر و پسر قب
سریال The Witcher یکی دیگر از شاهکارهای نتفلیکس است، که این روزها فصل اولش در حال پخش است.
با اینکه سریال The Witcher بر اساس کتاب‌ها ساخته شده، بسیاری از طرفداران بازی‌های ویدیویی این فرنچایز نیز آن را دوست داشتند.
بر خلاف انتظارات و نظرات منتقدین، سریال The Witcher بیشترین امتیاز در IMDb را میان سریال‌های اریجینال نتفلیکس دریافت کرده و بالاتر از عناوینی همچون Stranger Things، پیکی بلایندرز، Black Mirror و Haunting of Hill House قرار گرفته.
در حال حاظر امتیاز این سریال 8.8 از 10
«بذار بهت بگم. من صبح که از خواب پا می‌شم، دلم می‌خواد کسی نباشه باهام حرف بزنه. می‌خوام از خونه که می‌رم بیرون، کسی منتظر نباشه برگردم. دل کسی تنگ نشه واسم. کسی منو نخواد.»
کنعان
مانی حقیقی، اصغر فرهادی
.
گاهی فکر می‌کنم اگر شب، ساعت از ده رد شود و مامان زنگ نزند و خبر نگیرد، چه اتفاقی می‌افتد. اگر داد نزند که زودتر برگردم خانه، چه‌کار می‌کنم. اگر عصبانی نشود که چرا نگفته‌‌ام کجا می‌روم، تا کِی بیرون می‌مانم. اگر کسی منتظرم نباشد، تبدیل
هم‌زمان با شروع آغاز سال تحصیلی جدید، فرماندار شاهین‌شهر و میمه از برنامه‌های مبتنی بر سند تحول بنیادین(مجموعه انتظارات از مدارس) رونمایی کرد.
  به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، هم‌زمان با سراسر کشور آیین نواختن زنگ مهر، ایثار و مقاومت  با حضور فرماندار ، امام‌جمعه شاهین‌شهر، بخشدار مرکزی، مدیران و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و اولیاء دانش آموزان شهرستان شاهین‌شهر و میمه در هنرستان دخترانه آل یاسین شاهین‌شهر برگزا
قبل و قال کودکی باقی نماند دریغا... شور و حال کودکی باقی نماند دریغا ...
بین الهه‌ی پرشور راهنمایی و اول دبیرستان، با الهه‌ی آرزومند یه گپ هست... یه گپی که مثل باتلاق ه و هرچقدر که تلاش کردم ازش بیام بیرون بیشتر رفتم تو و فهمیدم بی‌فایده‌است. اطرافیان هم، همن، به سهم خودشون تلاش کردند بیشتر به قعر باتلاق برم. من ذیرفتم سرنوشتم این ه که تو این باتلاق بمونم، تقریباً هرچیز دیگه‌ای برام فقط آرزوی پوچ ه. من آینده رو تصور می‌کنم. روزایی که میرم مطب/
به گفته پیتر دراکر «هدف هر کسب‌وکار، جذب و حفظ مشتریان است». از کجا مطمئن می‌شوید که کلینیک شما به شکلی رضایت‌بخش به این هدف رسیده است؟ ساده است. با دیدن رضایت بیماران. معیار واقعی موفقیت مطب یا کلینیک این است که بیماران از تصمیم خود برای مراجعه به شما راضی بوده و انگیزه‌ای درونی برای مراجعه مجدد به شما داشته باشند.
بهترین مطب ها و بهترین پزشکان خود را غرق خدمت‌رسانی به بیماران می‌کنند. از نظر آن‌ها بیمار مهم‌ترین شخص است. همه هدفشان را
نوشتهٔ رولان بارت ، ترجمهٔ سپیده شکری پور، نشر افراز. که البته داستان سارازین بالزاک هم توش هست. 
مترجم ابتدای کتاب نوشته اصلی ترین هدف بارت در این کتاب آشکار کردن تمایز بین متن خواندنی و متن نوشتاری هست. متن خواندنی یعنی همسان شدن با انتظارات خواننده ، یعنی به وجود آوردن خواننده ای منفعل ،؛ حال آنکه متن نوشتاری انگاره های خواننده را با فاصله گرفتن از سنت های نهادینه به چالش می کشاند. بنابراین کانون توجه متن نوشتاری گشودن درهای متن به تأویل
باشگاه تاتنهام رسما اعلام کرد که ژوزه مورینیو، سرمربی سابق منچستر یونایتد و چلسی رسما به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد.
مورینیو با تاتنهام قراردادی 4 ساله امضا کرد و تا سال 2023 در زمام هدایت این تیم قرار دارد. باشگاه تاتنهام شب گذشته پوچتینو را از سمت مربیگری تاتنهام بعد از 5 سال برکنار کرد.
پوچتینو 5 سال و نیم در تاتنهام حضور داشت و پایه ریز اصلی موفقیت‌های اخیر این باشگاه به حساب می‌آید. البته پوچتینو بعد از اینکه با این تیم در فصل گذش
خدمت
خدمت یک واژه پیچیده است. این واژه دارای معانی مختلفی است و طیفی از خدمات شخصی تا خدمت به عنوان یک محصول را در بر می گیرد.
خدمت فعالیت یا منفعتی است که یک طرف به طرف دیگر عرضه می کند، اساسا نامحسوس بوده و مالکیت چیزی را در بر ندارد، در نتیجه ممکن است محصول فیزیکی یا غیر مادی باشد(کاتلر، 1385، 506)
شغلی که به طور سنتی “خدمت به مشتریان” نامیده می شود، پیچیده تر از سفارش گرفتن، پس گرفتن محصولات مرجوعی، یا پاسخ گویی به شکایت هاست. بر اساس این نگرش
دولت الکترونیک
فناوری اطلاعات و ارتباطات، دولت الکترونیکی، اینترنت، استراتژی، تکنولوژی اطلاعات.در دولت الکترونیک دولتها حرکت خود را برای ارایه خدمات خود به صورت آنلاین در فرآیندهای کاری و ایجاد تعامل بیشتر با شهروندان آغاز کرده اند.توسعه
فناوری اطلاعات و نگرش نو به این توسعه از طریق اینترنت و صفحات وب
متغیرهای جدیدی را در زندگی جوامع پدید آورده است که بر برنامه‏‌‌های
اقتصادی و اجتماعی دولتها تاثیر گذار شده است.کاربرد فناوری اطلاعا
‍ ‍✴️تحلیل فاندامنتال بازار فارکس: 
جمعه 14 ژوئن 2019
سهام آمریکا با توجه به افزایش انتظارات برای کاهش نرخ فدرال رزرو، بالا می رود. 
افزایش ناگهانی بهای نفت پس از حمله به تانکرهای نفتی در خلیج عمان. 
معامله سایدویز پوندانگلیس/دلارآمریکا پس از اعلام نخستین رأی گیری رهبری بعدی حزب توری. 
 سهام آمریکا شبانه با توجه به افزایش انتظارات مبنی بر اینکه فدرال رزرو نرخ ها را پایین می آورد، بالا رفت. دیروز داده اولیه مطالبات بیکاری  آمریکا اعلام شد ک
جملاتی زیبا درباره تجارت:
درآمد: هیچگاه روی یک درآمد تکیه نکنید، برای ایجاد منبع دوم درآمد سرمایه گذاری کنید.
خرج: اگر چیزهایی را بخرید که نیاز ندارید، بزودی مجبور خواهید شد چیزهایی را بفروشید که به آنها نیاز دارید.
پس انداز: آنچه که بعد از خرج کردن می ماند را پس انداز نکنید، آنچه را که بعد از پس انداز کردن می ماند خرج کنید.
ریسک: هرگز عمق یک رودخانه را با هر دو پا آزمایش نکنید.
سرمایه گذاری: همه تخم مرغ ها را در یک سبد قرار ندهید.
انتظارات: صداقت
محل قفل دار در جلوی کیف که دارای قفل می باشد
یک قسمت جداگانه دارای جا خودکاری، جای موبایل، جای گذاشتن مدارک، که این محل نیز کاملا مجزا می باشد و دارای زیپ جداگانه نیز می باشد
بزرگترین لت هم دارای جای لپ تاپ و وسایل مورد نیاز دیگر می باشد و در قسمت پشتی محل زیپ دار دیگری نیز وجود دارد
کمر مخصوص دوشی نیز در داخل کیف می باشد
طراحی خاصی این کیف تمامی انتظارات شما از یک کیف چرمی را برآورده می کند
مشاهده وخرید کیف
تربیت نوجوان موفق و کمک به یک نوجوان برای اینکه مراقب، مستقل و مسئول باشد کار ساده ای نیست. مطالعه 6دقیقه.
در این مقاله مهارتهای لازم برای کمک به رشد نوجوان شما آمده اند.
نوجوانی دوره تغییر گیج کننده ای برای والدین و فرزندان می باشد.
اما در حالیکه این سال ها ممکن است سخت باشند، کارهای زیادی است که می توانید برای پرورش نوجوان خود و تشویق رفتارهای مسئولانه انجام دهید.
مهارت های تربیت نوجوان موفقاین مهارتهای تربیت نوجوان موفق را برای روبرو شدن
تربیت نوجوان موفق و کمک به یک نوجوان برای اینکه مراقب، مستقل و مسئول باشد کار ساده ای نیست. مطالعه 6دقیقه.
در این مقاله مهارتهای لازم برای کمک به رشد نوجوان شما آمده اند.
نوجوانی دوره تغییر گیج کننده ای برای والدین و فرزندان می باشد.
اما در حالیکه این سال ها ممکن است سخت باشند، کارهای زیادی است که می توانید برای پرورش نوجوان خود و تشویق رفتارهای مسئولانه انجام دهید.
مهارت های تربیت نوجوان موفقاین مهارتهای تربیت نوجوان موفق را برای روبرو شدن
١- قانون اعتقادات به هر چیز که اعتقاد داشته باشید چه درست چه نادرست، بر قسمت نیمه‌ هوشیار ذهن تأثیر می‌گذارد و با دقتی حیرت آور به عینیت در می‌آید. هر امر باید ابتدا در قالب اعتقاد درآید تا به آن عمل شود.
۲- قانون انتظاراتهر آنچه که انتظارش را می‌کشید به سرتان می‌آید. مثلاً اگر انتظار یک زندگی خوب و موفق را می‌کشید، همان را خواهید داشت و برعکس. پس اگر هر عملی که انجام دهید از آن انتظار مثبت داشته باشید، نتیجه مثبت خواهید گرفت. حتماً تأثیر ا
مشاوره ازدواج

ازدواج مقدمه تشکیل خانواده است و به عنوان عالی­ترین پیوند اجتماعی برای دست­یابی به نیازهای روانشناختی انسان تعریف شده است. با وجود اینکه یک ازدواج موفق یکی از عوامل اصلی سلامت جامعه به حساب میاید اما اگر ازدواج شرایط نامناسبی را برای برآورده ساختن نیازهای عاطفی زوجین به همراه داشته باشد اثرات منفی و گاه جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت. مشاوره ازدواج که زوج درمانی یا مشاوره زوج نیز نامیده می­شود به بهبود روابط عاطفی، تغ
سایت خرید و فروش باغویلا در شهریار : مراجعه به سایت های خرید در زمینه ی باغویلا یکی از بهترین روش ها برای آشنایی با مناطق اطراف تهران است
و این امر باعث سهولت در مشاهده چندین باغویلا و انتخاب تعدادی از آنها جهت مشاهده ی حضوری می باشد.
وب سایت ملکبین در واقع یکی از شعبه های مشاورین املاک ملکبین بوده و وجود یک دفتر کار با آدرس مشخص جهت مراجعه و پاسخگویی حضوری به این وب سایت اعتبار می دهد.
نحوه ی برخورد با مشاوران این مجموعه با مشتریان سا
نشانه های اختلالات رفتاری کودکان و نوجوانان

کودکان و نوجوانان دچار اختلالات رفتاری، حقو ق دیگران را مورد تعرض
قرار می دهند و انتظارات و معیار های اساسی اجتماع را نادیده می گیرند.

در برخی موارد این اختلالات به شکل نا فرمانی و مقابله با بزرگسالان
نمایان می شود. مهمرین نشانه های اختلالات رفتاری کودکان و نوجوانان
عبارتند از :
ادامه مطلب
نیمه شب‌ها خسته از آلودگی‌ها و صداها و آدم‌ها و انتظارات و حرف‌ها و معاشرت‌ها و دویدن‌ها و کارهای روزمره، می‌آیم کلیدم را توی آن قفل یخ بسته می‌چرخانم، درِ آن اتاق تاریک را که تو تویش در تاریکی و سکوت روی یک کاناپه‌ی شکلاتی رنگ لم داده‌ای را باز می‌کنم و می‌خزم توی آغوشت، مچاله می‌شوم بین بازوهات، گاهی سر می‌گذارم روی زانوهات، گاهی دست می‌گذارم توی دست‌هات و شروع می‌کنم به گفتن. گاهی بی هیچ حرف و کلمه‌ای، گاهی با یک کلمه، گاهی با
یکی از سوالات متداولی که بیماران میخواهند بدانند این است که هزینه ارتودنسی چقدر است. چرا که یکی از مهمترین عوامل تصمیم‌گیری درباره انجام درمان ارتودنسی هزینه آن می‌باشد.
لبخند ما جزیی از هویت ما را تشکیل می‌دهد چرا که بر احساس ما در مورد خودمان و همچنین نوع نگاه دیگران به ما تاثیر زیادی می‌گذارد. لبخند زیبا و دندان‌های صاف نه تنها باعث زیباتر شدن چهره می‌شود بلکه در سلامت فرد نیز تاثیر بسزایی دارد.
هزینه‌های ارتودنسی به چندین عامل مختل
چی میشه که وقتی توی جیب یه لباس قدیمی یه اسکناس پنج هزار تومنی پیدا میکنم خیلی خوشحال میشم، درحالیکه نهایتا میتونم باهاش یه بسته پفک بخرم؟ جواب من اینه: انتظار.
انتظارات ما تاثیر خیلی زیادی داره روی نحوه واکنشمون به اتفاقات و شدت این واکنش ها. دارم به انتظاراتم فکر میکنم. به پایه و اساسشون. و بیشتر از همه به انتظار عدالتی که از دنیا دارم. از خودم میپرسم چی باعث شده فکر کنم عدالت چیزی بیشتر از یه مفهوم انتزاعیه که آدم محض دلخوشی خودش ساخته؟ جوا
وقتی شما افکار تان را تغییر می دهید در واقع شما احساسات تان را تغییر داده اید بنابراین اثرات منفی را از زندگی خود دور کرده اید. برای اینکه بتوانید ذهن خود را مدیریت کنید اول باید بتوانید افکار منفی را از ذهن تان حذف کنید. برخی از افکار مثبت و منفی که در ذهن ما وجود دارند عبارت اند از:
صحبت های اشخاص دیگر مثلا پدر و مادر شماافکاری که شما بر اساس انتظارات خود یا دیگران ساخته ایدمقایسه خود با دیگراندرس عبرت هایی که شما از تجربه های تلخی که داشته ا

این روزها بسیاری از اساتید اقتصاد از حبابی شدن بورس می گویند. مقالاتی که تقریبا همه روزه در جراید و فضای مجازی استدلال هایی بر حبابی بودن بازار می کنند.
آخرین آنها سرمقاله امروز استاد سابق و بسیار محترم بنده دکتر حسن درگاهی در دنیای اقتصاد است.
 علی رغم این هشدارها ولیکن رفتار آحاد مردم هیچ اثری از هشدارهای اقتصاددانان در خود نشان نمی دهد.
چگونه قیمتی که تا این حد حبابی است ولی نه تنها دست نامرئی بازار با مکانیزم خود تنظیمش آن را اصلاح نکر
ده دقیقه زمان گرم کردنم رو چون دستگاه ها پر بود انجام ندادم، ده دقیقه جلوی سلف منتظر شدم و برگ هایم از این دیسیپلین:)))
----
هرگز تعلقی به این خراب شده نخواهم داشت. هیچ حقی برای انسان ها قائل نیستند هیج حقی! انگار ما همین که گرسنه نمانیم و نفس بکشیم کافی است! در جای خودش انتظار پیشرفت و تولید داخلی و حمایت و صد جور انتظارات تخیلی هم دارند! 
از احساسات مذهبی و غیرمذهبی مردم به هر بهانه ای سواستفاده میکنند و مردم را یک مشت احمق نفهم میدانند که به هر
خواسته مردها در روابط جنسی شاید بسیار واضح و آشکار باشد اما اینطور نیست. در یک دنیای ایده آل هم زن و هم مرد باید انتظارات جنسی که از یکدیگر دارند را به همسرانشان بگویند. اما اگر سوالاتی نیز پیش بیاید، نرمال است. خواسته های جنسی مردان چیزی است که در نهایت به رضایت جنسی آنها منجر می شود. خب در این مطلب سایت ویکی روان به بررسی علایق مردان در سکس و اینکه مردان از چه زنانی و با چه ویژگی لذت می برند از دید روانشناسی می پردازیم.
پیش از شروع بد نیس
چگونه کودکمان را مستقل بار بیاوریم؟
استقلال کودک به معنای عدم حمایت والدین نیست. استقلال کودک به این معنا نیست که کودکی ۳ ساله به تنهایی اتاق خود را مرتب کند،نظافت خود را به نحو احسن انجام دهد
 و در مواجهه با مشکلات هیچ کمکی از والدین دریافت نکند. نباید با توجه به سن کودک انتظارات معقولی را معین کنید که کودک با شکست های مکرر مواجه نشود.
یک روانشناس گفت: علاقه مندی والدین به «تربیت کودکان مستقل» همزمان با بزرگتر شدن کودک، این موضوع را به یکی ا
وضعیت قیمت مسکن در سال ۹۸ چگونه خواهد بود؟

دو نظرسنجی از طیف فعالان بازار مسکن در فضای مجازی طی پاییز و زمستان
امسال درباره آینده قیمت مسکن از انتظار اکثریت نسبی برای ثبات قیمت مسکن
در سال ۹۸ حکایت می‌کند. با این حال، مقایسه این دو نظرسنجی بیانگر بازگشت
انتظارات تورمی در گروهی از فعالان بازار مسکن، ابهام سازنده‌ها برای
چگونگی قیمت‌گذاری تحت تأثیر جهش قیمت زمین و همچنین واقع‌بینانه شدن نگاه
گروهی دیگر از فعالان بازار نسبت به نحوه ن
HBR : در موقعیت‌های مختلف ازجمله درخواست شغل جدید یا معامله یا مشتری جدید، اغلب سعی می‌کنیم اولین اثری که روی افراد می‌گذاریم خوب باشد، بالاخص زمانی که آنها ما را خوب نمی‌شناسند یا ریسک بالایی وجود دارد، یک دسته از افراد دارای استراتژی اغلب روی منافع، اولویت‌ها و انتظارات شخصی که می‌خواهند روی او اثر بگذارند متمرکز می‌شوند. به‌نظر می‌رسد بیشتر افراد بر این باورند که این روش استراتژی امیدوارکننده‌تری است تا اینکه خودشان باشند و از ای
سوالی است که خیلی از افراد برای سکونت زندگی خود به صورت دائم و یا به صورت موقت می پرسند این است که خرید ویلا یا ساخت ویلا؟
باید بگوییم که این سوال جواب کامل و جامعی ندارد که بتوان به آن پاسخ داد و این به نیازها و انتظارات از یک ویلا تعیین میشود، اما توجه به نکات زیر می تواند شما را برای انتخاب درست یاری کند.
ادامه مطلب
با تمام اینها من درک نمیشم! این نه به خاطر خاص بودم که به خاطر بیش از حد معمولی بودنم هست. این بقیه اند که خاص هستن. هیچوقت نتونستم انتظارات دیگران رو که ازم داشتن برآورده کنم. همیشه یه جایی به بنبست رسیدم. همیشه یه جایی عقب گرد کردم. حرفام معمولا درک نمیشه. یه جایی همیشه فاصله میفته بین من و دیگران هربار خواستم این فاصله برداشته بشه بدتر شد. ما معمولا انتظار داریم دیگران مثل ما رفتار کنن. مثل ما فکر کنن. مثل ما حرف بزنن. اما این واقعا احمقانه اس
✅زبان اول:تاییدوتشویق
اگرهمسرشماجزء آن دسته از افرادی هست که دوست دارد از او تمجیدکرده،بنابراین حتی اگر یک لیوان چای برایتان آورد این کار را انجام دهید.
✅زبان دوم:اختصاص وقت
آیادقت کردید به شکایات همسرتان که هیچ وقتی برایشان نمی گذارید؟این یعنی زبان محبت شما وقت گذاشتن است و بدانید این وقت گذاشتن یعنی تمرکزوتوجه به همسر نه صرفاًدرکناراوبودن.
✅زبان سوم:هدیه کردن
بدانید ازنظرکسی که زبان محبت اودریافت هدیه است قیمت هدیه چندان ارزشی ندار
انتظارات در تغذیه با شیر بطری : بشتر کودکان می توانند تغذیه با شیشه شیر را در چند ساعت بعد از تولد شروع کنند. بیشتر نوزادان حدود ۶ تا ۱۰ بار در هر ۲۴ ساعت  شیر می خورند. مقادیر تغذیه متوسط بسته به سن کودک و میزان گرسنگی که او در آن لحظه دارد متغیر است.
مقادیر تغذیه متوسط بر اساس سن کودک
کودک یک ماهه : ۲۰ fl oz (۶۰۰ میلی لیتر) در 24 ساعت
کودک دوماهه: ۲۸ fl oz(۸۵۰ میلی لیتر) در 24 ساعت
کودک سه ماهه: ۳۰ fl oz(۹۰۰ میلی لیتر) در 24 ساعت
کودک چهار ماهه: ۳۰ fl oz( ۹۰۰ میلی

ادراک (Perception) فرآیندی است که طی آن افراد برداشت های حسی شان را سازماندهی و تفسیر می کنند تا بتوانند محیط اطرافشان را درک نمایند. البته درک ما با واقعیت های عینی تفاوت بسیاری دارد. دلیل اهمیت ادراک برای رفتار سازمانی این است که رفتار افراد براساس ادراکشان از واقعیت شکل می گیرد، نه خود واقعیت. از منظر رفتاری دنیا آنطور که درک می شود اهمیت دارد.
عوامل موثر بر ادراکافراد از موضوعات یکسان درک متفاوتی دارند . به شکل های مختلفی درک می کنند. عوامل م
#مدیریت_استراتژیک
انتظارات ساده کارمندان از مدیران خود:
 همیشه در حوزه‌ی منابع انسانی گفته می‌شود اگر شما محیطی فوق‌العاده برای کار فراهم کنید، کارها هم فوق‌العاده پیش می‌روند.
 اما کلمه‌های «فوق‌العاده» و «عالی»، واژه‌های مبهمی هستند. 
بسیاری از مدیران اعتقاد دارند که محیط کاری فوق‌العاده‌ای برای کارمندان خود ایجاد کرده‌اند.
 از طرفی درصد قابل توجهی از کارمندان، از محیط کاری خود راضی نیستند. 
دلیل این امر می‌تواند این باشد بسی
حجت الاسلام والمسلمین محمدزاده در جلسه ی شورای زکات شهرستان شبستر:
همه باید در نشر فرهنگ پرداخت زکات مسئولیت پذیر باشند
پرداخت زکات یکی از دستورات مهم الهی در قرآن کریم می باشد و نقش بسزایی می تواند در رفع فقر و رسیدگی به نیازمندان ایفا کند
طبق انتظارات مقام معظم رهبری در پیام شان، تمامی دستگاههای مرتبط باید با تمام قوا به مسئولیت های خود در قبال زکات عمل کنند
پرداخت زکات نماد دینمداری منطقه و شهرستان در اداء تکالیف الهی بوده و ضبط و ثبت آ
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است- در کلیپی که از لندن نشان میدهد پلیس انگلستان زنان پلیس مانند سگ پلیس به وسط نزاع کشانده است حضرت عل  ی علیه السلام میفرمای زنان گل های  جامع بشریت هستند انهارابه کارسخت نکشانید- علمای اسلامی باید این نوع  مسائل  را به غرب  نادان گوش زد کنند وجدا انهاراوادار کند که از حقوق زنان میایست رعایت کنندوکارانها تقبیح کنند وهمچنین از کسانی از حقوق مستضعفین  دفاع میکنند این چنین بی رحمانه زیر لگد و باتون یک عد
انتظارات ما از elder scroll vi چیست؟الآن از زمان عرضه شدن آخرین DLC بازی skyrim زمان زیادی میگذرد و البته طی این سال ها تنها شاهد رو نمایی از انواع و اقسام elder scroll های online بودیم.امّا چه چیزی از مجموعه ی ششم این بازی انتظار داریم؟شاید اول همه باید این نکته را بدانیم که احتمالاً نباید منتظر هیچ گونه وسیله ی نقلیه ای از جمله:ارابه،قایق یا کشتی باشیم و حضورشان به اجسامی جامد که هیچ گونه حرکتی ندارند خلاصه خواهد شد.زیرا با توجه به آخرین نسخه ی Fallout که در آن نی
سایت سرگرمی چفچفک : وقتی از دانشگاه فارغ التحصیل شدم، دریافتم که مردم انتظارات بالایی از من دارند. من مجبور بودم ازدواج کنم، بچه دار شوم و یک شغل خود با درآمد بالا پیدا کنم؛ و بعد متوجه شدم این اتفاقی است که برای بسیاری از دختران اطرافم رخ می‌هد. آن‌ها را تحت فشار می‌گذارند تا از آن چه که واقعا دوست دارند باشند،دست بکشند.
حبیبه نوروز، یک عکاس ۲۹ ساله‌ی اهل بنگلادش است که در یکی از نمایشگاه‌ های خود به موضوع زنان و فشارهایی که آن‌ها از سوی
ماهیت سه نسل نوسان ارزی
دنیای اقتصاد : یک پژوهش دانشگاهی با مروری بر بحران‌های ارزی در جهان، ۳ نسل از نوسانات ارزی را مورد بررسی قرار داد. بررسی‌ها نشان می‌دهد اقتصاد ایران تجربه ۲ نسل از بحران‌های ارزی رایج را پشت‌سر گذاشته است؛ چراکه تاکنون مشکلات بنیادی در ذخایر ارزی یا تشدید انتظارات، زمینه‌های وقوع تلاطم ارزی را به‌وجود آورده‌اند و هیچ‌گاه معضلات بانکی عامل وقوع بحران (نسل سوم) نبوده‌اند. اقتصاد ایران برای دوری از نسل سوم بحران
✍️ یکبار از زنی موفق خواستم تا راز خود را با من در میان بگذارد. لبخندی زد و گفت:
موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.
دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می‌کردند برداشتم.
دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.
دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم، سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.
دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می‌کند.
آنگاه شروع کردم به جنگیدن برا
دیشب خواب دیدم عروسیمه. ولی اصلا خوشحال نبودم. همش معذب بودم . عروسیم نمیدونم به چه دلیلی مختلط بود و من همش به دوماد غر می زدم تو ماشین عروس که حالا که داریم می ریم مهمونی یه شنل بزرگ برام می گرفتی که بقیه منو نبینن. دوماد هم همش می خندید.
بهش می گفتم حالا که عروسی رو میخاستی مختلط بگیری لااقل یه لباس عروس پوشیده برام می گرفتی شبیه این فیلم های صداوسیما نه دکلته و بی حجاب. ولی اون بازم می خندید.
وقتی رفتم تو سالن و نگاه مردا بهم بود اشک میریختم و
دیروز در اولین روز کاری در سال جدید، شاخص کل بورس تهران کار خود را با افت 4000 واحدی آغاز کرد. ریزش قیمت کومودیتی ها در بازارهای جهانی، علت اصلی این افت در شاخص کل بود. اما از سوی دیگر، دیروز شاهد ورود نقدینگی جدید از سوی حقیقی ها به بازار بودیم. این نقدینگی جدید، به سمت سهام کوچکتر سرازیر شد و در نتیجه آن، در حالیکه شاخص کل روز قرمزی را سپری میکرد، در اکثر نمادهای کوچک بازار، شاهد رنگ سبز و افزایش تقاضا بودیم. البته شرایط نیمه تعطیل کشور بر حجم
اصولا جهش برای حالتی بکار برده می شود که حرکتی وجود داشته باشد! البته رهبری هم در بحث اقتصاد و تولید فرمودند که تعدادی از کارخانه ها در حال تولیدند اما حدود یک دهم یعنی تنها 10% از انتظارات حوزه تولید و اقتصاد بر آورده شده است(نقل به مضمون).
اگر فرض کنیم نقش دولت روحانی در این مقدار، همان 10% باشد، دولت روحانی باید تلاش غیر قابل تصوری داشته باشد تا بتواند در سال جاری، بازدهی تولید را به حدود 90 برابر شرایط فعلی یا 900% برساند!!
پر واضح است انگشت نشان
BIM برای معماران
BIM برای معماران نحوه دستیابی و ایجاد وظایف آهنگسازی را تغییر داده است.
برنامه اجرای BIM (BIM-EP) یک گزارش اساسی برای نهادینه کردن تمرینات BIM انجمن شما است.
این می تواند به افزایش کیفیت سرمایه گذاری ، ثبات و نتایج کمک کند ، در حالی که اثربخشی و ظرفیت گروه شما را برای پیشرفت بهبود می بخشد.
با ردیابی با مگان جانسون ، مدیر BIM در ODELL Associates ، چگونگی ایجاد برنامه اعدام BIM بسیار شخصی خود را بشناسید. مگان با ارائه معانی اساسی BIM و چرایی کسب و کار
بعضی‌ها معتقدند که این باور اشتباه، توجیه رایجی است که سعی دارد القا کند چرا مردها به اندازه زن‌ها به مرتب کردن اطراف‌شان نمی‌پردازند! احتمالا شما هم دیده‌اید که یک مرد وارد اتاقی می‌شود و «ظاهرا» نمی‌تواند گرد و خاک روی وسایل و لباس‌هایی را که همه جا پراکنده‌اند ببیند، بنابراین روی مبل می‌نشیند و از گرد و خاک و وسایل ریخته شده روی زمین لذت می‌برد!به نظر می‌رسد این باور فقط و فقط بهانه‌ آقایان برای شانه خالی کردن از جمع و جور کردن ری
کوچکی فک پایین یک فرآیند منحصر به فرد است.
زمانی بود که اغلب مردم در مورد چگونگی رشد چهره چیز زیادی نمی
دانستند.
زمانی بود که اغلب مردم  از اهمیت راه هوایی اطلاعات چندانی
نداشتند.
زمانی بود که اغلب مردم از چگونگی جذابیت چهر ه ها آگاهی چندانی
نداشتند.
آنها زمانی که به دلیل کوچکی فک پایین به درمان ارتودنسی دندان مراجعه می کردند نمی دانستند که چگونه باید درمان شوند.
بهترین دکتر ارتودنسی در
تهران  برای درمان آنها
دندان های کج و روی هم افتاده را
تحلیل فاندامنتال بازار فارکس:
پنجشنبه 4 جولای 2019
سهام‌های جهانی با نزدیک شدن شاخص S&P 500 به رکورد جدید، بالاتر رفتند
دلار آمریکا پس از توییت دونالد ترامپ درباره دستکاری ارز در چین و اروپا نزول کرد
با بدون تغییر ماندن نرخ بازخرید توسط بانک مرکزی سوئد، کرون سوئد تقویت شد اما تأثیری رو بازبینی این نرخ نداشت
✏️✏️✏️✏️✏️
دیروز سهام‌های جهانی با نزدیک شدن شاخص S&P 500 به رکوردی جدید، با قیمت بالاتری معامله شدند. این اتفاق به دلیل دورنمای جد
دو تا مطلب در linkedin خوندم که چشمم رو گرفت. با ذکر نویسنده، مطالب رو بازنشر می کنم تا شما هم استفاده ببرید:
اولین متن برای وبلاگ نویس ها بسیار کاربردی است:
"همهٔ نوشته‌ها قابل احترام هستند، یعنی برای خود حرمتی دارند، چه بپسندیم چه نه! اما من برای خودم معیاری در نوشتن دارم. این‌که اگر روزی کسی در آن‌سوی گیتی بر نگاشته‌هایم نگریست نگوید: "اه، چه موجود حقیری! چه دنیای کوچکی دارند" از جناب آقای افشین شفیعی
دومین متن از سرکار خانم تکتم خلوصی هست:
کرگدن مجموعهٔ نمایشی به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده و تهیه‌کنندگی صادق یاری، محصول سال ۱۳۹۸ است. پخش سریال کرگدن از شنبه ۱۸ آبان در شبکه نمایش خانگی آغاز و شنبه هر هفته قسمت جدید آن انتشار می‌یابد.
شبکه نمایش خانگی این روزها بسیار سریال‌های پرطرفداری را در خود جای داده است همچون سریال مانکن، هیولا، سال‌های دور از خانه و به زودی سریال دل یا همان عاشقانه ۲ و انتظارات از فیلم‌ها و سریال‌های جدیدی که پا به این عرصه می‌گذارند بیش از پیش در حا

الف) موضوعی  :
بُعد موضوعی پژوهش مورد نظر عبارت است از بررسی عوامل سازمانی موثر بر بروز اعمال خلاف شئون انتظامی کارکنان مورد مطالعه گشت انتظامی شهرستان تبریز در سال 1391. بدیهی است که این موضوع به عنوان یک مسئله پژوهشی جزئی کوچک ، ولی فوق العاده مهم در امر نیروی انتظامی است که به عنوان یکی از نهادهای بسیار حساس امنیتی محسوب می شود.
ب)  قلمرو مکانی تحقیق :
قلمرو مکانی این تحقیق شامل کلانشهر تبریز و فرماندهی انتظامی شهرستان تبریز  می باشد.
ج) 
مراحل طراحی سایت وردپرس در دینا وب
طراحی سایت وردپرس در قزوین توسط شرکت دینا وب دارای ۴ مرحله است :
۱. مشاوره
ما ابتدا نیازها، قابلیت ها، اهداف و انتظارات شما از پروژه را بررسی و در مورد آنها بحث خواهیم کرد. ما یک پروپوزال یا قراردادی را بر اساس مشورت شما آماده می کنیم و اگر پذیرفته شود کار را شروع می کنیم.
۲. وایرفریم یا طرح اولیه
در این مرحله ما با همکاری شما روی یک قالب برای تعیین پوسته صفحه کار می کنیم. پس از تثبیت، طراحی ایجاد خواهد شد و ما
Usability Testing چیست؟
این تست به این معناست که فضای نرم افزاری ما برای کاربران مورد پسند و استفاده از آن راحت باشد.
در این تست ما از یک مجموعه ای از کاربران واقعی را برای تست این سیستم نرم افزاری و فاش شدن عیب و ایرادات آن استفاده میکنیم.
از اهداف انجام این تست میتوان به سهولت استفاده کاربر از برنامه ، انعطاف پذیری در کنترل کردن و توانایی سیستم اشاره کرد.
نام دیگر این تست Experience(UX) میباشد.
انجام این تست را در مراحل تولید اولیه یا همان SDLC توصیه م

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تجارت مدرن